כמה עולה לחדש את האמבטיה ובמה זה כרוך?

כמה מילים על חידוש וציפוי אמבטיות – לפני המחירים

אם אתם שואלים כמה עולה לחדש את האמבטיה ובמה זה כרוך, ראשית, חשוב לציין שכל מקרה לגופו. מחיר שיפוץ וחידוש אמבטיות נקבע בהתאם למצב התחזוקתי של האמבטיה, כאשר כלל האצבע הוא כזה – עבודת הכנה נרחבת תמיד תעלה יותר. כיצד מתחילים עם פרויקט שיפוץ, תיקון וחידוש אמבטיות? – קראו כן.

רגע לפני שאתם מחליטים על פירוק אמבטיה למטרת החלפתה, אנחנו מפצירים בכם לעצור כל פעולה נוספת! בעלויות אטרקטיביות במיוחד, אתם יכולים לקבל אמבטיה חדשה מבלי שתצטרכו לפרק אריחים, ריצוף, תשתיות אינסטלציה, את האמבטיה עצמה וכולי. כיצד זה עובד? זה נקרא ציפוי אמבטיה, וזה עובד בצורה הבאה:

1) הערכת מצב

צוות צ’יבי אמבטיות מגיע אליכם הביתה ובודק את מצב האמבטיה.

2) התאמת שיטת החידוש

הצוות מתאים לכם את שיטת החידוש הנכונה ביותר לסוג האמבטיה.

3) עבודות הכנה

לפני ציפוי אמבטיה או הלבשת אמבטיה, אנשי הצוות יבצעו תיקון סדקים, מילוי חורים באמבטיה, שיוף שריטות ועוד.

4) הלבשת האמבטיה

הלבשת האמבטיה נקראת גם ציפוי אמבטיות, מה שמתאפשר באמצעות חומר הנקרא “אמייל קר”.

5) המתנה

בשלב האחרון לתהליך, ממתינים עד ששכבות האמייל הקר מתקררות ו”נתפסות” על האמבטיה.

כמה עולה חידוש אמבטיה?

באופן כללי, מחיר ציפוי אמבטיה יכול לנוע בין כ-650 ₪ – 1,050 ₪, אם כי מחיר זה משתנה בהתאם לסוג הציפוי וכן גודל האמבטיה. כמו כן, יש לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים כאשר מבצעים חידוש אמבטיה, הלבשת אמבטיה או ציפוי אמבטיות:

הנכה טרם חידוש אמבטיה

בשלב הראשון לתהליך הלבשת אמבטיה או חידוש אמבטיות מסוג אחר, יש לוודא כי האמבטיה במצב מספיק טוב כדי שיהיה ניתן ליישם שכבות של אמייל קר. במילים אחרות, יש צורך לבצע תיקון סדקים, מילוי חורים ותיקונים כליים. בהתאם למצב התחזוקתי של האמבטיה, המחיר של החידוש יכול להשתנות וכמובן להיות יקר יותר באמבטיות פגומות.

תשתיות צנרת ואינסטלציה

לפני שאתם מזמינים אנשי מקצוע עבור חידוש אמבטיות, חשוב לוודא שהאמבטיה שלכם לא מצריכה גם תיקונים של התשתיות שלה. אם מדובר במבנה מאוד ישן, ייתכן שתצטרכו להחליף צנרות, לתקן אותן, מה שכמובן משליך משמעותית על מחיר שיפוץ וחידוש אמבטיות. לכן, הקפידו לקבל הצעת מחיר קונקרטית המותאמת למצב האמבטיה שלכם.

לסיכום, כיצד לפעול אם רוצים חידוש אמבטיה?

לסיכומו של דבר, הפתרון הכי משתלם הוא חידוש אמבטיה באמצעות הלבשת אמבטיה, מה שנקרא גם ציפוי אמבטיות. עם זאת, יש לציין כי האמבטיה קטנה בכמה סנטימטרים כאשר מבצעים את הפעולה הזאת. זאת, מכיוון שהציפוי של האמבטיה הופך את האמבטיה לעבה יותר, מה שכמובל משפיע על יכולתה להכיל בתוכה מתרחצים.

אם אתם מחליטים שהפתרון של הלבשת אמבטיות הוא הפתרון המומלץ עבורכם, אנחנו ממליצים לקבל הצעת מחיר קונקרטית אשר מאפיינת ספציפית את המצב של האמבטיה שלכם. להזכירכם, במקרים רבים יש צורך בעבודות הכנה לפני שמיישמים את הציפוי, ככה שחשוב להיות מודעים לעלויות הנוספות מראש. בהצלחה!