כמה יקרים כרטיסי סים נסיעות?

אם אתם טסים לחול אחד הדברים אשר יכול לסייע לכם הוא כרטיס סים שיותאם למדינה שאליה אתם מגיעים. אין ספר כי כרטיס מותאם יאפשר לכם לתקשר בצורה קלה ונוחה גם מחו”ל עם חברים, מכרים ובני משפחה המצויים בארץ וכן הוא יאפשר לכם לגלוש באינטרנט לכל צורך. בין אם יהיה לכם צורך להשתמש בגוגל מפות, בוואטסאפ או ברשתות החברתיות, הרי שלא כדאי לסמוך על הוויפי במלון, במסעדות ובתי קפה ועוד, אלא כדאי מראש להיעזר בכרטיס סים לחו”ל או בפתרון אחר שיאפשר לכם לעשות זאת גם כאשר אין וויפי זמין במקום.

איזה אפשרויות לתקשורת יש כאשר טסים לחו”ל?

אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר שאנשים בודקים טרם הם בוחרים את פתרון התקשורת שיסייע להם בחול הוא: איזה פתרון תקשורת יהיה להם הכי זול. בסופו של דבר, כיום ניתן למצוא דילים משתלמים מאוד לחופשות בחו”ל ואם מה שבסופו של דבר ייקר באופן משמעותי את ההוצאות על החופשה בחול יהיו הוצאות התקשורת, הרי שזה לא יהיה שווה. על כן, המטרה היא למצוא פתרון יעיל ובד בבד זול. הפתרונות המוצעים כיום הם: כרטיס סים מקומי, חבילת גלישה וכרטיס סים ישראלי שהוא גם כרטיס בינלאומי.

כרטיס סים מקומי הוא כרטיס שקונים בשדה התעופה או ביעד שמגיעים אליו, מדובר על כרטיס זול יותר מכרטיס של חברה ישראלית, אך חשוב מאוד לדעת כי לא תמיד קל לתפעל אותו, לעיתים הוא לא מתאים למכשיר שלכם ויש בו עוד בעיות שונות שעלולות להופיע ועל כן, לא תמיד הוא מהווה את האופציה הכדאית, על אף שהעלות שלו נמוכה.

אופציה נוספת היא לרכוש חבילת גלישה בסלולר של אחת מחברות הסלולר בישראל, כאשר היתרון המרכזי הוא שאין צורך בהחלפת כרטיס סים. יחד עם זאת, מדובר על חבילות יקרות באופן יחסי וכן, לא פעם אין התרעה כאשר החבילה נגמרת והאדם ממשיך להשתמש במכשיר והדבר יכול לעלות לו לא מעט.

אופציה אחרונה היא רכישת סים בינלאומי בארץ. מדובר ללא ספק על האופציה הטובה ביותר כיום שכן, מדובר על סים שניתן להטעין והיתרון הגדול בו הוא שניתן להשתמש בו באופן רב פעמי. כלומר, אם תרצו לטוס שוב לחול, אתם יכולים פשוט להטעין את הכרטיס שוב ולהשתמש בו. כמו כן, אם יישאר לכם כסף בכרטיס, תוכלו להשתמש בו בנסיעה הבאה שלכם.

כמה זה יעלה לכם?

כל אחת מהאופציות שהוצעו לעיל תהיה בעלות אחרת וזאת בהתאם לחברה שתבחרו בה. אם תבחרו בסים מקומי, העלות שלו תהיה בהתאם למדינה שבה תרכשו אותו. אם מדובר על סים בינלאומי, הרי שהמחיר שלו ישתנה בהתאם לפרמטרים שונים לרבות: החברה שממנה תרכשו אותו, ההתאמה שלו למכשיר שלכם, כמה כסף תבחרו להטעין בו ועוד.